GIANT meble Poznań

REPORTAŻ Z WSPANIAŁEGO DNIA KOBIET W GALERII GIANT MEBLE

REPORTAŻ Z WSPANIAŁEGO DNIA KOBIET W GALERII GIANT MEBLE

Jak cudownie być Kobietą wie z pewnością każda z Pań, która w sobotę 8 marca przyjechała specjalnie do Galerii Giant Meble, aby uczestniczyć we wSPAniałym Dniu Kobiet, który specjalnie dla nich został tutaj zorganizowany.

Chwila dla siebie, chwila relaksu…

Podzielone na dwie strefy wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Panie korzystały z zabiegów upiększających, takich jak manicure hybrydowy dłoni, masaż z parafiną dłoni, woskowanie uszu, a także korzystały z porad zaproszonej stylistki, która robiła im profesjonalny makijaż odpowiedni do typu urody. Był też czas na odprężenie, który Panie wykorzystywały na odprężający masaż pleców, stóp czy ud. Można było też porozmawiać z dietetykiem na temat zdrowego żywienia, czy wykonać ciekawy tatuaż brokatowy, który niezwykle kobieco prezentował się na dłoni.

Zapach, który kusi smakiem

Wspaniały zapach, który unosił się wokół Stefy Live Cooking kusił wonią, która zapraszała obecne w Galerii Giant Meble Panie do wspólnego gotowania kulinarnego arcydzieła, które profesjonalnie mogły wykonać dzięki pomocy Mistrzów Kuchni. Dla każdej z Pań przewidziany był słodki poczęstunek z przepyszną kawą przygotowaną przez profesjonalnego baristę!

 Galeria chętnie oglądana

Dedykowane Paniom wydarzenie wSPAniały Dzień Kobiet okazał się ciekawą formą spędzenia wolnego czasu nie tylko dla Pań, ale też całych rodzin, które z przyjemnością zapoznawały się z ciekawym asortymentem Salonów mieszczących się w Galerii Giant Meble

Może Cię również zainteresować

Facebook