GIANT meble Poznań

SENPO

ul. Krzywoustego 68
Poznań 61-144
tel. (+48) 531 636 275
www: www.markowe-materace.pl
e-mail: [email protected]
Znajdziesz nas tu:

Posiadamy w sprzedaży materace przodujących na rynku producentów takich jak Janpol, Relaks, Materasso, Hilding i Dunlopillo. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Wiemy, jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionych produktów. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak, jak i my chcielibyśmy być traktowani w każdym sklepie. Zadowolony klient to nasza najważniejsza wizytówka.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru, a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz fachowy montaż zakupionego towaru.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Opolu, a także naszych serwisów internetowych:
www.markowe-materace.plwww.markowe-koldry.pl oraz www.premium-beds.pl.


NAJNOWSZE PROMOCJE

senpogalerie1
senpogalerie3
senpogalerie2

Może Cię również zainteresować

Facebook