GIANT meble Poznań

STRRRASZNIE FAJNE HALLOWEEN – reportaż

STRRRASZNIE FAJNE HALLOWEEN – reportaż

W Galerii GIANT MEBLE na ul. Krzywoustego 68 jest naprawdę STRRRRASZNIE FAJNIE! W ubiegły weekend odbyły się tutaj potwornie śmieszne warsztaty dla dzieci, czyli STRRRASZNIE FAJNE HALLOWEEN.

Ponieważ realizowane one były w trybie ciągłym, dlatego też każdy smyk – zarówno ten mały, jak i ten troszkę większy mógł uczestniczyć w zabawnych zadaniach i upiornie śmiesznych psikusach. Śmiechu było co niemiara przy grze w mumie czy zawodach w duszki, każdy też mógł pod okiem animatorek dzieci pod okiem czarodziejek-animatorek wykonywały halloweenowe dynie i lampiony, czarodziejskie maski, magiczne różdżki i czapki i inne gadżety. Każda praca została doceniona upiornie śmiesznym dyplomem i medalem z dyni.

Jak się okazuję zabawa halloweenowa spodobała się również mamom, tatusiom, dziadkom i wujkom, bo dzielnie pomagali swoim pociechom w tworzeniu halloweenowych strojów, dzięki czemu dzieci mogły wystąpić w roli strachów, upiorów i strzygieł w bardzo we własnoręcznie wykonanych kostiumach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Szkoła Czarodzieja, podczas której mag wykonywał przeróżne sztuczki magiczne, które czasem zapierały dech z wrażenia. Na dzieci czekały też upominki i niespodzianki, które sponsorował salon MEBLIK.

W ten dzień salony przygotowały STRRRASZNIE FAJNE RABATY aż do 40 % – dzięki czemu można było kupić fajne meble i akcesoria wnętrzarskie i inne dostępne w Galerii produkty w bardzo atrakcyjnej cenie! Bez wątpienia można powiedzieć, że w GIANT MEBLE jest strrrasznie fajnie!

Może Cię również zainteresować

Facebook